Oferta mebli na wymiar SosnowiecSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą mebli na wymiar z Sosnowca. W czasie naszej wieloletniej działalności zrealizowaliśmy tysiące wyjątkowych projektów, które doceniają nasi klienci, często współpracujący z nami przy kolejnych realizacjach. Naszą działalność rozpoczęliśmy od szaf na wymiar, opartych na systemach polskiej firmy Indeco. Ta owocna współpraca trwa od 1995 roku.

Z czasem nasz asortyment mebli na wymiar poszerzył się i obecnie wykonujemy różnego rodzaju projekty do zabudowy, które mogą być wykorzystane m.in. w:
• salonach,
• pokojach,
• garderobach,
• przedpokojach,
• sypialniach,
• kuchniach,
• łazienkach.

Oferujemy także szeroki wybór frontów i korpusów, co ułatwia stworzenie projektu dostosowanego do potrzeb naszych klientów. Dbamy nie tylko najwyższą jakość wykorzystywanych przez nas materiałów, ale także bogaty wybór detali wykończeniowych. Wszystko to pozwala nam na tworzenie niepowtarzalnych i wytrzymałych mebli na lata.Realizacja zamówienia

Niezależnie od tego, jakie meble zamówisz z naszej oferty, dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić szybką realizację zamówienia. Współpracę rozpoczynamy od stworzenia projektu w oparciu o wykonane wcześniej pomiary. Przygotowujemy również wizualizację, która ułatwia klientom wyobrażenie sobie finalnego efektu. Ma to szczególne znacznie przy projektowaniu kuchni na wymiar, ponieważ jest to zwykle bardzo rozległa inwestycja.

W ramach realizacji zamówienia mebli na wymiar zapewniamy także montaż wykonanych przez nas produktów. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były finalizowane szybko i sprawnie. Zapewniamy przy tym wsparcie przez cały czas trwania współpracy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, a w razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu.